Służba Ołtarza

W naszej Parafii pod wezwaniem świętego Karola Boromeusza w Warszawie na Starych Powązkach w ramach Liturgicznej Służby Ołtarza istnieje grupa ministrantów i lektorów.

Grupa ministrantów liczy 17 osób. Zajęcia prowadzi ksiądz Sławomir raz w tygodniu bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 11:00.

Zapraszamy wszystkich chętnych

Spotkania dla całej grupy Liturgicznej Służby Ołtarza w liczbie 25 osób odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca od września do maja w godzinach od 16:00 do 17:00 w Sali parafialnej z księdzem Sylwestrem. Po spotkaniu w Sali parafialnej wszyscy uczestnicy warsztatów biorą udział w Mszy świętej o godz. 17:30.

Dla 7 lektorów, formację prowadzi ceremoniarz Mariusz Kordeczka oraz ksiądz Sylwester raz w miesiącu w Sali parafialnej w godz. 18:30 do 19:30.